ITK contact

ITK bestaat uit een team van een 90-tal gemotiveerde medewerkers dat steeds klaarstaat om uw projecten efficiënt en kwalitatief uit te werken.

Aarzel niet om ons te contacteren met al uw vragen!

Wie moet ik contacteren?

Reception and transport

Annabelle Vanseveren

 

Purchase department

Evelien Blomme

 

Plantmanager

Luc Vandewaetere

 

Sales executive

Marnick Blomme

 

Engineering

Patrick Degrijse

 

Ivan Goddeeris

 

Philip Vanhecke

 

Quality

Rik Deburghgraeve

 

Kurt Verschuere

 

Warehouse

Sven Vanwalleghem

 

Workplace preparation

Filip Vandeputte

 

Project support MD-line

Lars Leeman

 

Meetlabo

Kurt Standaert

Marnik Couvreur

 

Maintenance

Geert Puype

Jean Paul Dedeine

Marnik Wyffels

 

 

annabelle.vanseveren@itk-nv.be

+32 (0)51/22 02 73

 

evelien.blomme@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 93

 

luc.vandewaetere@itk-nv.be

+32 (0)51/22 02 73

 

marnick.blomme@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 92 / +32 (0)475/50 79 48

 

patrick.degrijse@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 96 / +32 (0)470/85 04 10

ivan.goddeeris@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 95 / +32 (0)478/18 03 93

philip.vanhecke@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 97 / +32 (0)470/85 03 98

 

rik.deburghgraeve@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 98 / +32 (0)477/99 03 06

kurt.verschuere@itk-nv.be

+32 (0)51/22 02 73

 

sven.vanwalleghem@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 94

 

filip.vandeputte@itk-nv.be

+32 (0)473/65 07 28

 

lars.leeman@itk-nv.be

+32 (0)51/26 45 99 / +32 (0)472/18 21 13

 

meetlabo@itk-nv.be

+32 (0)51/22 02 73

 

 

onderhoud@itk-nv.be

+32 (0)478/23 57 50

 

Werken bij ITK - Never a standard job

Wil je graag deel uitmaken van ons team?

Bekijk onze vacatures!